Digjet makina e shefit të krimeve

3 vjet, 3 muaj më parë - 16 Prill 2019, Gazeta Shqiptare
Digjet makina e shefit të krimeve
Një makinë është përfshirë nga flakët në Tepelenë mëngjesin e sotëm, në lagjen “15 tetori”

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 5 të mëngjesit, teksa burime për "Gazetën Shqiptare" bëjnë me dije se makina i përket shefit të krimeve, Gentian Shehu.

Mësohet, ndër të tjera se makina është djegur në pjesën e përparme si shkak i një difekti elektrik, ndërsa ka qenë i parkuar para pallatit.

"Në datën 11.04.2019, rreth orës 5:00, në lagjen "15 shtatori", Tepelene, ka marr flakë dhe është djegur në pjesën e përparme mjeti tip "Ford", (mjeti ka qënë i parkuar para pallatit), në përdorim të shtetasit G.Sh.

Në vendngjarje shkoi grupi hetimor dhe nga hetimet e para proceduriale rezultoi se shkaku i djegies së mjetit është aksidental(difekt elektrik)."-njofton policia.

Support Ukraine