Çifti i bashkëshortëve u përplas nga makina, ndërron jetë burri 67-vjeçar

2 vjet, 7 muaj më parë - 1 Shkurt 2021, Gazeta Shqiptare
Çifti i bashkëshortëve u përplas nga makina, ndërron jetë burri 67-vjeçar
Ditën e djeshme një aksident i rëndë u shënua në Fier, ku një makinë përplasi një çift bashkëshortësh.

Ndërkohë mësohet se burri ka ndërruar jetë në mesnatë. Ai është  67 vjeçari I.M. Ndërkohë që bashkëshortja e tij është nisur drejt Tiranës për ndihmë mjeksore më të specializuar.

Sot rreth orës 18:15, në vendin e quajtur “Kthesa e Etc”,  shtetasi L. B., 30 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Seat” ka aksidentuar dy këmbësorë, shtetasit I. M., dhe Gj. M., të dy 67 vjeç, banues në Fier, të cilët ndodhen në spitalin e Fierit nën kujdesin e mjekëve.

Eshtë shoqëruar drejtuesi i mjetit, shtetasi L. B., dhe po kryhen veprimet procedurale.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Support Ukraine