Aksidentohet modelja Françeska Jaçe, makina luksoze përmbyset në hyrje të Vlorës

2 vjet, 10 muaj më parë - 19 Nëntor 2020, Gazeta Shqiptare
Aksidentohet modelja Françeska Jaçe, makina luksoze përmbyset në hyrje të Vlorës
Modelja Françeska Jaçe është përfshirë në një aksident pak minuta më parë në Vlorë.

Gazetari Enrik Mehmeti sjell pamjet nga vendngjarja, ndërsa thekson se aksidenti është shënuar te rrethrrotullimi në hyrje të qytetit bregdetar dhe rrugës transballkanike.

Siç shihet në video, mjeti tip “Ford” i modeles është përmbysur te rrethrrotullimi, në anë të rrugës.

Support Ukraine