Aksident në Vlorë/ Përplasen dy makina, plagosen shoferi dhe pasagjeri

2 vjet, 1 muaj më parë - 18 Janar 2022, Gazeta Shqiptare
Aksident në aksin rrugor Sukth-Manzë
Aksident në aksin rrugor Sukth-Manzë
Aksident në aksin rrugor Sukth-Manzë, makina humb kontrollin e përplaset me trafik ndarësen

Aksident në Vlorë/ Përplasen dy makina, plagosen shoferi dhe pasagjeri

Një aksident ka ndodhur në Vlorë rreth orës 19:30.

Policia bën me dije, se në vendin e quajtur “Rruga e re”, një automjet tip “Opel” me drejtues shtetasin S.K., është përplasur me automjetin tip “Toyota”, me drejtues shtetasin O. Xh.

Si pasojë e përplasjes ka mbetur i dëmtuar shtetasi O. Xh., dhe pasagjeri N. P., të cilët ndodhet në spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut për jetës.

Njoftimi i Policisë:

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 15.01.2022, rreth orës 19:30, në vendin e quajtur “Rruga e re” automjeti tip “Opel”, me drejtues shtetasin S. K., është përplasur me automjetin tip ” Toyota”, me drejtues shtetasin O. Xh.

Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të dëmtuar shtetasi O. Xh, dhe pasagjeri shtetasi N. P., të cilët ndodhen në spitalin Rajonal Vlorë, jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Më datë 15.01.2022, rreth orës 19:30, në vendin e quajtur “Rruga e re” automjeti tip “Opel”, me drejtues shtetasin S. K., është përplasur me automjetin tip ” Toyota”, me drejtues shtetasin O. Xh.

Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të dëmtuar shtetasi O. Xh, dhe pasagjeri shtetasi N. P., të cilët ndodhen në spitalin Rajonal Vlorë, jashtë rrezikut për jetën.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Aksident në aksin rrugor Sukth-Manzë, makina humb kontrollin e përplaset me trafik ndarësen

Një aksident është shënuar pak minuta më parë në aksin rrugor Sukth-Manzë. Burimet zyrtare t policisë bëjnë me dije, se automjeti me drejtues B. Sh., ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafik ndarësen. Si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve në spital, jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 18:50, në aksin rrugor Sukth- Manzë, një automjet me drejtues shtetasin B. Sh., ka humbur kontrollin dhe është përplasur me trafik ndarësen, dhe si pasojë e përplasjes është dëmtuar drejtuesi i mjetit, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Support Ukraine