Aksident në Fier/ Përplaset nga “Audi”, ndërron jetë këmbësori

9 muaj, 2 javë më parë - 5 Dhjetor 2022, opinion
Aksident në Fier/ Përplaset nga “Audi”, ndërron jetë këmbësori
Një aksident me pasojë vdekjen e një të moshuari ka ndodhur mbrëmjen e sotme në vendin e quajtur “Qafa e Koshovicës”, në Fier.

Sipas policisë,  31-vjeçari me iniciale E. Zh.,  banues në Çerven, duke drejtuar automjetin tip Audi” ka aksidentuar një këmbësor, rreth 70 vjeç, i cili ka ndërruar jetë.

Sakaq, grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit dhe identifikimin e të moshuarit që ndërroi jetë.

Support Ukraine