Aksident në Durrës, motori përplas këmbësorin, tre të plagosur

3 vjet, 6 muaj më parë - 25 Gusht 2020, Gazeta Shqiptare
Illustration
Illustration
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Durrës, ku kanë mbetur të plagosur tre persona.

Sipas informacioneve zyrtare, rreth orës 14:30, në lagjen nr.17, Durrës, një motomjet me drejtues shtetasin G.Sh., 19 vjeç, ka aksidentuar këmbësorin shtetasin H.B., 72 vjeç. 

 Si pasojë e përplasjes janë lënduar këmbësori shtetasi H.B., drejtuesi i motomjetit shtetasi G.Sh., dhe pasagjeri në motomjet shtetasi R.H., 18 vjeç, të cilët janë dërguar në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

Support Ukraine