Aksident në Bulqizë, “Audi” shkatërrohet plotësisht, pamje nga vendngjarja

11 muaj, 3 javë më parë - 6 Mars 2023, opinion
Aksident në Bulqizë, “Audi” shkatërrohet plotësisht, pamje nga vendngjarja
Një aksident rrugor është regjistruar mbrëmjen e kësaj të shtune mbi urën e Drinit, në Gjoricë të Bulqizës.

Mësohet se në aksident u përfshinë një makinë “Audi” që drejtohej nga D.Miftari dhe një zetor. Fatmirësisht nga ngjarja nuk pati njerëz të lënduar, por sikurse duket në video “Audi” pothuajse është shkatërruar plotësisht.

Menjëherë pas përplasjes, drejtuesi i zetorit u largua nga vendngjarja, ndërsa aktualisht policia është vënë në kërkim të tij.

Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

Support Ukraine