Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2013' Volkswagen Touareg

€15,600
2013' Volkswagen Touareg photo #1
2013' Volkswagen Touareg photo #2
2013' Volkswagen Touareg photo #3
2013' Volkswagen Touareg photo #4
2013' Volkswagen Touareg photo #5
2013' Volkswagen Touareg photo #6
2013' Volkswagen Touareg photo #7
7 foto
Trupi: SUV - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 162000 km
Zhvendosje: 3000 cc
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

SHITET ⤵️
▪︎ Marka, Modeli: Volkswagen Touareg 3.0 TDI
▪︎ Viti: 2013
▪︎ Kambjo: Automatike
▪︎ Lenda Djegese: Diesel
▪︎ Targa: Dogane e paguar
▪︎ Km: 162.000
▪︎ Ngjyra: Gri
Opsionet shtese:
▪︎ Motor 3.0 TDI
▪︎ Start Stop
▪︎ Panorama
▪︎ Cruise Control
▪︎ ECO
▪︎ Auto Hold
▪︎ Klima Bi Zonale
▪︎ Fener Xenon dhe Inteligjent,
▪︎ Kompjuter bordi Android
▪︎ Navi
▪︎ CD
▪︎ Kroskot Digital
▪︎ Kamera dhe Sensor parkimi
▪︎ Sedilje elektrike me ngrohje/fryrje
▪︎ Sedilja e shoferit me memorie
▪︎ Sediljet mbrapa me ngrohje
▪︎ Komanda ne timon
▪︎ On Road/Off Road
▪︎ etj.
📍 Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres, Marikaj
💶 Cmimi: 15.600€
📲 Telefon: +355 69 260 5773

  • 069Tregoni telefonin
  • NRG Motors
  • Durrës
  • 9 Nëntor 2023
Support Ukraine