2008' Mercedes-Benz C 220 photo #1
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #2
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #3
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #4
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #5
2008' Mercedes-Benz C 220 photo #6
6 foto

2008' Mercedes-Benz C 220

Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat
€6,800
Publikuar 26 Qershor 2024ID: FoFi1X

Information from the owner

Mosha: 16 vjet
Kilometrazhi: 190000 km
Karburanti: Naftë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: Gri

Komente të shitësit rreth 2008' Mercedes-Benz C 220

Mercedes Benz me motor 2.2 nafte, ngjyre gri , me dogane te paguar. kambjo automatike ,2 celesa origjinal dhe hapje mbyllje me pult .
Makina ka Klima me 2 zona .ABS .Air Bag ,komanda ne timon ,pasqyra elektrike dhe palosje , disqe alumini origjinal, navigator
Makina esht shume e mirembajtur dhe e paster si brenda edhe jashte .nuk ka nevoje per sherbime.
Gati per cdo lloj kontrolli dhe prove me mekanik
Cmimi 6800 euro i diskutueshem

Support Ukraine