Report This Ad!Rate This!Bookmark This

2013' Volkswagen Touareg

€15,600
2013' Volkswagen Touareg photo #1
2013' Volkswagen Touareg photo #2
2013' Volkswagen Touareg photo #3
2013' Volkswagen Touareg photo #4
2013' Volkswagen Touareg photo #5
2013' Volkswagen Touareg photo #6
2013' Volkswagen Touareg photo #7
7 photos
Body: SUV - 4 doors, 5 places
Condition: Excellent
Age: 10 years
Mileage: 162000 km
Displacement: 3000 cc
Fuel: Diesel
Transmission: Automatic
Exterior color: Grey

SHITET ⤵️
▪︎ Marka, Modeli: Volkswagen Touareg 3.0 TDI
▪︎ Viti: 2013
▪︎ Kambjo: Automatike
▪︎ Lenda Djegese: Diesel
▪︎ Targa: Dogane e paguar
▪︎ Km: 162.000
▪︎ Ngjyra: Gri
Opsionet shtese:
▪︎ Motor 3.0 TDI
▪︎ Start Stop
▪︎ Panorama
▪︎ Cruise Control
▪︎ ECO
▪︎ Auto Hold
▪︎ Klima Bi Zonale
▪︎ Fener Xenon dhe Inteligjent,
▪︎ Kompjuter bordi Android
▪︎ Navi
▪︎ CD
▪︎ Kroskot Digital
▪︎ Kamera dhe Sensor parkimi
▪︎ Sedilje elektrike me ngrohje/fryrje
▪︎ Sedilja e shoferit me memorie
▪︎ Sediljet mbrapa me ngrohje
▪︎ Komanda ne timon
▪︎ On Road/Off Road
▪︎ etj.
📍 Vendodhja: Autostrada Tirane-Durres, Marikaj
💶 Cmimi: 15.600€
📲 Telefon: +355 69 260 5773

  • 069Show phone
  • NRG Motors
  • Durres
  • 9 November 2023
Support Ukraine