Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2012' Land Rover Range Rover Evoque

€15,900
7 foto
I mbyllur
2 muaj më parë
Trupi: SUV - 4 dyer, 5 vende
Kushtet: Shkëlqyeshëm
Mosha: 10 vjet
Kilometrazhi: 214000 km
Zhvendosje: 2000 cc
Karburanti: Benzinë
Transmision: Automatike
Ngjyra e jashtme: E bardhë

SHITET ⤵️
âś” Marka, Modeli: Range Rover Evoque
âś” Viti: 2012
âś” Kambjo: Automat
âś” Lenda Djegese: Benzin
âś” Targa: Dogan e paguar
âś” Km: 214.000 origjinale
âś” Ngjyra: e bardhe
âś” Opsionet shtese: Motor 2.0 Si, Kamera Parkimi, Sedilje lekure dhe me ngrohje, 2 celsa, etj.
✔ Cmimi: 15900€ me Dogane te paguar
âś” Telefon: +355692605773 / +355692497771

Support Ukraine