Gjeni Makinat 

Land Rover

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 1996' Land Rover Discovery

  €7,500

  1996' Land Rover Discovery

  27 Janar 2021, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Land Rover Range Rover Sport

  €10,999

  2008' Land Rover Range Rover Sport

  10 Janar 2021, Fier

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 200000 km  Automatike  E bardhë 

  Range Rover Sport 4.2 Benzin+Gaz (Prins impjanti gazit me vlere 3000 Euro)-Dokumenta te paguara deri Shtator 2021-Goma te reja-Look Model i ri-Gjendje shum te mire-Cmimi … 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Land Rover Discovery

  €14,200

  2010' Land Rover Discovery

  6 Janar 2021, Durrës

  Naftë 170000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet Land Rover discovery 3.0 tdv6. Letra Te paguajtura per 1 vit. Motorri 3.0 nafte. Kambio automatike. 6+1 vende. Gjendje e perkryer gjenerike estetike nuk … 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Land Rover Range Rover Sport

  €7,600

  2006' Land Rover Range Rover Sport

  31 Dhjetor 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Shitet range rover sport 2.7 naft 220mi klm ne gjendie perfekte motorrike dhe xhenerike letrat te paguara per 1 vit okazion 7600€ i diskutueshem 

  Shto te të preferuarat

 • 2013' Land Rover Range Rover

  €19,500

  2013' Land Rover Range Rover

  28 Dhjetor 2020, Tiranë

  2200 cc, Naftë 195000 km  Mekanike  Gri 

  Makina është blerë në Belgjikë.\\r\\nDokumentacionet i ka të gjitha në rregull dhe shërbimet gjithashtu.\\r\\nShitet për arsye emigrimi. Çmim i diskutueshëm.\\r\\n\\r\\n•Viti 2013\\r\\n•Kambio manuale (e bërë me … 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Land Rover Discovery

  €6,300

  2002' Land Rover Discovery

  23 Dhjetor 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  shitet land rover discover td5 viti 2002 motor nafte 2.5 kambio manual4x4.me letra per nje vit.makina eshte mbajtur per qef.parakolp mbrapakolp zgare hekuri.e gateshme per … 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Land Rover Discovery

  €4,700

  1999' Land Rover Discovery

  19 Dhjetor 2020, Tiranë

  Naftë 200000 km  Automatike  E gjelbër 

  ME NDËRRIM KA ÇMIM TJETER... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Land Rover Freelander

  €5,200

  2006' Land Rover Freelander

  13 Dhjetor 2020, Tiranë

  Naftë 180000 km  Mekanike  

  Tagg : MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL … 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Land Rover Range Rover Sport

  €16,500

  2011' Land Rover Range Rover Sport

  8 Dhjetor 2020, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  RANGE SPORT 3.0 NAFTE HSE KAMIO AUTOMAT VITI 2011 OPSIONET - TAVAN XHAMI- KSENO BIKSENO FENER INTELIGJENT KTHEHEN SIPAS KTHESAVE ME LED - RIMESO DRURI … 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Land Rover Range Rover Sport

  €16,500

  2011' Land Rover Range Rover Sport

  8 Dhjetor 2020, Tiranë

  Naftë 160000 km  Automatike  

  Range Rover Sport S 3.0 Diesel , Viti Prodhimit 2011 me 169.000 km , xhama te zinj origjinal , sallon lekure , sedilje elektrike , … 

  Shto te të preferuarat