Gjeni Makinat 

Land Rover

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Land Rover Range Rover Sport

  €9,900

  2008' Land Rover Range Rover Sport

  16 Shtator 2019, Durrës

  Naftë 15000 km  Automatike  E zezë 

  Okazion Shitet Land Rover Sport Viti 2008- Luk te 2010- Motorr 2.7 Nafte Kamje Automat xhama te zi origjinal mbrapa- Baxha xhami- sensor parkimi- navigator ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Land Rover Discovery

  €11,000

  2005' Land Rover Discovery

  9 Shtator 2019, Elbasan

  Naftë 250000 km  Automatike  E gjelbër 

  Shitet Land Rover Discovery 3 E Vitit 2005 Kamio Automatike 2.7 Nafte Nr Cel:+355692024646 Makina Posedon: ->Disqe Alumini ->Mbrojtese Feneresh ->Pasqyra Antiverbuese ->Sistem Audio ->Disqe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Land Rover Discovery

  €21,200

  2011' Land Rover Discovery

  2 Shtator 2019, Durrës

  300 cc, Naftë 160000 km  Automatike  E bardhë 

  Shitet LANDROVER DISCOVERY 4 2010\r\nDrita Xenon \r\nXhama te zinj origjinal\r\nTe gjitha komandat ne timon\r\nPlot automatik. \r\nMakina eshte me jastek ajri qe ulet dhe ngrihet sipas ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Land Rover Range Rover Sport

  €11,999

  2008' Land Rover Range Rover Sport

  15 Gusht 2019, Lezhë

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Land Rover Range Rover Sport

  €9,500

  2006' Land Rover Range Rover Sport

  7 Gusht 2019, Tiranë

  Naftë 190000 km  Automatike  E zezë 

  Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.7 nafte, kambio automatike, sallon lekure, viti prodhimit 2006, klima, navigator, mbyllje qendrore, navigator, abs, esp, radio ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Land Rover Discovery None

  €8,900

  2007' Land Rover Discovery None

  4 Gusht 2019, Tiranë

  2700 cc, Naftë 150000 km  Mekanike  Argjendi metalik 

  Discovery 3 me 7 sedile e 2007s ne kondite perfekte. Me lekure full te zeze brenda, navigation, kondicioner, sedilet elektronike, dhe me nxehrje para dhe ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' Land Rover Discovery

  €5,000

  2000' Land Rover Discovery

  4 Gusht 2019, Durrës

  Naftë 190000 km  Mekanike  E zezë 

  Shitet Land Rover Discovery td5...Viti pordhimit 2000 Kondicioner tapiceri lekure njgyr kafe..goma 80% te gjitha sherbimet e bera letra te paguara per nje vit,Makina esht ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Land Rover Range Rover Sport

  €10,000

  2007' Land Rover Range Rover Sport

  28 Korrik 2019, Elbasan

  Naftë 200000 km  Automatike  E gjelbër 

  Range Rover Sport 2.7 Nafte HSE Viti 2007 Kamjo Automatike Me dokumenta shqipetare te paguara deri ne 26/02/2020 Makina eshte ne gjendje shume te mire ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Land Rover Range Rover Sport

  €18,800

  2010' Land Rover Range Rover Sport

  27 Korrik 2019, Fier

  Naftë 190000 km  Automatike  E bardhë 

  Super Range Rover Sport 3.0 Dizel- Viti prodhimit 2010- Ne gjendje perfekte- Kilometra me garanci- Xhamat e zinj origjinale- Me dogane te paguar- Cmimi 18800 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2011' Land Rover Discovery

  €18,000

  2011' Land Rover Discovery

  27 Korrik 2019, Tiranë

  Naftë 150000 km  Automatike  

  Makina esht ne gjendje shum te mire super full option vinimotors99 ndodhemi ne autostraden Tiran Durres sa kalon voren te Karburanti veliaj Kemi Makina nga ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj