Gjeni Mjete Komerciale 

Mekanizëm komercial në Lushnjë

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2012' Mercedes-Benz Sprinter

  €9,200

  2012' Mercedes-Benz Sprinter

  I skaduar2 Nëntor 2017, Lushnjë

  MERCEDES SPRINTER 311 CDI.08 MAKINA SA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR.FUGONI ESHTE SHUME I PASTER .DHE SHUME GJENDJE TE MIRE .3.5 TON ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Renault Trailer included in price

  €11,000

  2002' Renault Trailer included in price

  I skaduar12 Korrik 2017, Lushnjë

  Naftë 33 km  Mekanike  E bardhë 

  Very good condition, I am first owner. Only 33.000 km... Trailer (Germany production) included. 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Mercedes-Benz SPRINTER 311 CDI

  €6,600

  2009' Mercedes-Benz SPRINTER 311 CDI

  I skaduar21 Qershor 2017, Lushnjë

  MERCEDES BENZ SPRINTER 311 CDI.04 FURGON MALLRASH.MAKINA SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR.DY CELSA.GOMA TE REJA.ESHTE ME EURO 4.ESHTE NE GJENDJE SHUME ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' DAF XF 480

  €38,000

  2006' DAF XF 480

  I skaduar31 Maj 2017, Lushnjë

  240000 km 

  Daf 85 480 viti 2006 240000 km kazan vetshkarkues, kamje manuale, telekamer parkimi ekran, tv spondi hidraulik, mushama me telekomande, Mjet ne gjendje te perkryer ... 

  Shto te të preferuarat

 • 1995' Ford

  Të diskutueshme

  1995' Ford

  I skaduar8 Shkurt 2017, Lushnjë

  250 cc, Naftë  Mekanike  E bardhë 

  Kamjoncin 5 +1 me letrat Te paguara deri me 30 dhjetor 2017 Makina esht ne gjendje Te mir 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj