Find Commercial Vehicles 

Commercial machinery in Lushnje

Make

Year

Price

Input is not a number!
Input is not a number!

Location

Search
 • 2012' Mercedes-Benz Sprinter

  €9,200

  2012' Mercedes-Benz Sprinter

  Expired2 November 2017, Lushnje

  MERCEDES SPRINTER 311 CDI.08 MAKINA SA PO ARDHUR NGA ITALIA ME DOGAN TE PAGUAR.FUGONI ESHTE SHUME I PASTER .DHE SHUME GJENDJE TE MIRE .3.5 TON ... 

  Bookmark This

 • 2002' Renault Trailer included in price

  €11,000

  2002' Renault Trailer included in price

  Expired12 July 2017, Lushnje

  Diesel 33 km  Manual  White 

  Very good condition, I am first owner. Only 33.000 km... Trailer (Germany production) included. 

  Bookmark This

 • 2009' Mercedes-Benz SPRINTER 311 CDI

  €6,600

  2009' Mercedes-Benz SPRINTER 311 CDI

  Expired21 June 2017, Lushnje

  MERCEDES BENZ SPRINTER 311 CDI.04 FURGON MALLRASH.MAKINA SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGUAR.DY CELSA.GOMA TE REJA.ESHTE ME EURO 4.ESHTE NE GJENDJE SHUME ... 

  Bookmark This

 • 2006' DAF XF 480

  €38,000

  2006' DAF XF 480

  Expired31 May 2017, Lushnje

  240000 km 

  Daf 85 480 viti 2006 240000 km kazan vetshkarkues, kamje manuale, telekamer parkimi ekran, tv spondi hidraulik, mushama me telekomande, Mjet ne gjendje te perkryer ... 

  Bookmark This

 • 1995' Ford

  Negotiable

  1995' Ford

  Expired8 February 2017, Lushnje

  250 cc, Diesel  Manual  White 

  Kamjoncin 5 +1 me letrat Te paguara deri me 30 dhjetor 2017 Makina esht ne gjendje Te mir 

  Bookmark This

Sell Your Car