Sinjalizoni këtë reklamë!Vlerësojeni këtë!Shto te të preferuarat

2010' Peugeot

€6,800
Lloj:Minibus

PEUGEOT BOXER , VITI 2010, 2.0 NAFTE, MANUAL, GJENDJE SH TE MIRE. DOGAN E PAGUAR, HAPJE ANESORE DHE MBRAPA, KONSUM MINIMAL, CMIMI DISK OSE NDERRIM

Support Ukraine