Gjeni Mjete Komerciale 

DAF

Bëj

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Vendndodhje

Kërkoni
 • €19,800

  2008' DAF XF

  16 Prill 2020, Tiranë

  -Viti 2008 -Automatik 12A -Termues (jo frigorifer) Dopio Gome ne dembel -16ton kapacitet ne leje -Frigorifer Gabine -2Krevate -Full ksenon -I pershtatshem per cdo lloj ... 

  Shto te të preferuarat

 • €12,600

  2015' DAF

  I skaduar4 Korrik 2019, Fier

  Shitet daf lf 45 per arsye mos perdorimi makina eshte targuar per here te ne maj 2015 dhe ka kryer 1 rruge ne dy muaj ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2000' DAF XF 480

  €8,500

  2000' DAF XF 480

  I skaduar21 Shtator 2017, Kavajë

  Kamion DAF 95 XF...E sapo ardhur nga italia pa dogan...Me 3 akse...480 kuaj fuqi...Me sponde ngarkimi,shkarkimi...Pjesa e siperme e levizshme me elektromotorr...Frena Motorr DGE intarder...Frena ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' DAF XF 480

  €38,000

  2006' DAF XF 480

  I skaduar31 Maj 2017, Lushnjë

  240000 km 

  Daf 85 480 viti 2006 240000 km kazan vetshkarkues, kamje manuale, telekamer parkimi ekran, tv spondi hidraulik, mushama me telekomande, Mjet ne gjendje te perkryer ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj