Shto te të preferuarat

2008' DAF XF

€19,800
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
Lloj: Furgon

-Viti 2008
-Automatik 12A
-Termues (jo frigorifer)
Dopio Gome ne dembel
-16ton kapacitet ne leje
-Frigorifer Gabine
-2Krevate
-Full ksenon
-I pershtatshem per cdo lloj trasporti i rregullt me dokumenta per brenda dhe jasht vendit
-700.000 Km
-Super Space Cab
-10 Goma te reja
-Vaj filtra te nderruar para 4.000km
-Bateri te reja
-Frena full servic te sapo bera
-(jo ndrrime)
-8.30m Kazani
-2celsa me pult

  • 069Tregoni telefonin
  • Tiranë
  • 16 Prill 2020
Shiteni Makinën Tuaj