Shto te të preferuarat

2000' DAF XF 480

€8,500
Sinjalizoni këtë reklamë!
  • 2000 DAF XF 480 në Kavajë, Shqipëri
  • 2000 DAF XF 480 në Kavajë, Shqipëri
I skaduar
Lloj: Kamion

Kamion DAF 95 XF...E sapo ardhur nga italia pa dogan...Me 3 akse...480 kuaj fuqi...Me sponde ngarkimi,shkarkimi...Pjesa e siperme e levizshme me elektromotorr...Frena Motorr DGE intarder...Frena elektrike...Ne gjendje perfekte mekanike dhe motorrike...2.50 i larte...26.000 kile pjesa e pergjithshme...Frigorifer gabine,ajer i kondicionuar,sobe...Cmimi 8500 Euro

Shiteni Makinën Tuaj