Shto te të preferuarat

2015' DAF

€12,600
Sinjalizoni këtë reklamë!
 
I skaduar
Lloj: Kamion

Shitet daf lf 45 per arsye mos perdorimi makina eshte targuar per here te ne maj 2015 dhe ka kryer 1 rruge ne dy muaj ne firenze itali 50 mij kilometra gjithsej ne 3 vjet .
Viti 2005
Km 612000
Automat
6.2 tone
Pedan
Kamera mbas
Kasoni 5.8x2.5x2.5
17 l per 100 km
3900cc
Krevat
Letra per nje vit
Gjendja e shkelqyer te gjitha sherbimet te bera ne kohe jasht shqiperise. Mundesi nderrimi Per me teper info . 0695547981

Shiteni Makinën Tuaj