Transportonte emigrantë, makina aksidentohet pas ndjekjes së policisë

2 vjet, 10 muaj më parë - 29 Tetor 2020, opinion
Transportonte emigrantë, makina aksidentohet pas ndjekjes së policisë
Mbrëmjen e sotme një makinë që transportonte emigrantë të paligjshëm është aksidentuar në qendër të qytetit të Pogradecit.

Sipas informacioneve, drejtuesi i mjetit u fut kundërvajtje në momentin që ka parë postbllokun e policisë.

Për shkak të shpejtësisë drejtuesi humbi kontrollin dhe u përplas pranë një trotuari. Policia ka ndaluar drejtuesin e mjetit dhe është vënë në ndjekje të një mjeti tjetër tip Benz që ndihmonte drejtuesin e mjetit që transpononte emigrantë.

Support Ukraine