Trafiku bllokohet, nga shoferi që shikonte fotografi në rrjetin social

4 vjet, 10 muaj më parë - 10 Nëntor 2017, Gazeta Express
Trafiku bllokohet, nga shoferi që shikonte fotografi në rrjetin social
Shoferi i njohur vetëm si Smith, ka postuar fotografitë ku shihet një drejtues që ka ndaluar në mes të një rruge në Londër dhe shikonte fotografi në telefon.

Për një kohë të konsiderueshme, ai ka bllokuar trafikun duke shkaktuar kolonë të gjatë prapa tij, transmeton Telegrafi.

"E kisha përpara dhe i bija borisë, për t'i tërhequr vëmendje. Ishte e kotë", ka thënë Smith lidhur me rastin.

Pasi nuk dihet se çfarë targa i kishte makina BMW, nuk mund të zbulohet identiteti i shoferit që shkaktoi tollovi.

Support Ukraine