Tirana kthehet në normalitet pas shiut, ja fotot e punonjësve të bashkisë në detyrë. Veliaj: Mirënjohje!

3 vjet, 2 muaj më parë - 26 Janar 2021, Gazeta Shqiptare
Tirana kthehet në normalitet pas shiut, ja fotot e punonjësve të bashkisë në detyrë. Veliaj: Mirënjohje!
Shirat e dendur të një nate më parë sollën vështirësi në qarkullimin e automjeteve në kryeqytet.

Rreshqitjet e dheut dhe pemët e rrëzuara kanë sjellë bllokim të përkohshëm të qarkullimit në disa akse.

Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj ka publikuar sot një album fotografish nga puna për kthimin e gjendjes në normalitet.

“Mirënjohje kolegëve të papërtuar që rikthyen Tiranën në normalitet pas shirave!”, shkruan Veliaj në Facebook.

Support Ukraine