Shkrumbohet servisi në Vlorë, forcat zjarrfikëse në vendngjarje

1 muaj më parë - 24 Gusht 2023, abcnews
Shkrumbohet servisi në Vlorë, forcat zjarrfikëse në vendngjarje
Një servis me automjete të vjetra është përfshirë nga flakët në Vlorë.

Në vendin e ngjarjes kanë mbërritur menjëherë forcat zjarrfikëse dhe po punojnë për shuarjen e flakëve.

Ende nuk dihen shkaqet. Dyshohet se zjarri ka rënë në një automjet dhe më pas është përhapur edhe në të tjerat. Aktualisht situata është vënë nën kontroll.

Support Ukraine