“Se dy, se dyzet – çunat mbarojnë për kamiona”, Veliaj publikon videon me të birin

3 vjet, 3 muaj më parë - 1 Shkurt 2021, Gazeta Shqiptare
“Se dy, se dyzet – çunat mbarojnë për kamiona”, Veliaj publikon videon me të birin
Kryetari i Bashkisë Erion Veliaj ndonëse është shumë aktiv në rrjetet sociale, të rralla janë ato momente që publikon me djalin e tij.

Këtë herë Veliaj ka publikuar një video ku shfaqet djali i tij Kajan teksa ndodhet pranë një kamioni të madh. ‘Se dy, se dyzet – çunat mbarojne per kamiona ’ shkruan kryetari i bashkisë.

Komentet dhe pëlqimet nuk kanë munguar në këtë video, ku Kajan shihet duke luajtur me makinë dhe perkedhel kamionin.

Support Ukraine