Rama publikon fotot e tunelit të Llogarasë: Janë hapur 1200 metër

1 vit, 10 muaj më parë - 1 Prill 2022, opinion
tunelit të Llogarasë
tunelit të Llogarasë
Kryeministri Edi Rama ka bërë të ditur përmes një postimi në Facebook se tuneli i Llogarasë është duke ecur me ritme të shpejta.

Ndër të tjera ai shprehet se edhe terreni ka favorizuar, duke bërë që deri tani të jenë hapur 1200 metër tunel. Kujtojmë se ky tunel do të shkurtojë kohën dhe distancën për t’u lidhur me plazhet e jugut të vendit.

Support Ukraine