Përplasen tre automjete në Lezhë, disa të plagosur

2 vjet, 7 muaj më parë - 19 Korrik 2021, opinion
Përplasen tre automjete në Lezhë, disa të plagosur
Një aksident i rëndë është regjistruar këtë të shtunë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, në vendin e quajtur lagja e ish-Frutores.

Një aksident i rëndë është regjistruar këtë të shtunë në aksin rrugor Lezhë-Shkodër, në vendin e quajtur lagja e ish-Frutores.

Mësohet se në aksident janë përfshirë 3 makina dhe si pasojë disa persona kanë mbetur të plagosur.

Të plagosurit janë dërguar në spital. Ndërkohë që policia ndodhetnë vendin e ngjarjes po heton shkaqet e aksidentit.

Support Ukraine