Makinat në Shkodër

2002' Mercedes-Benz A 180

€3,400

2002' Mercedes-Benz A 180

16 Shkurt 2024, Shkodër

Naftë 25000 km  Automatike  E gjelbër 

SHITET DHE NDERROHET NAFTE KAMJO AUTOMAT VITI 2002 ME LETRA TE SAPO PRERA PER 1 VIT SUPER GJENDJE 

Shto te të preferuarat
2007' Volkswagen Passat

€4,900

2007' Volkswagen Passat

15 Shkurt 2024, Shkodër

Naftë 20000 km  Mekanike  Gri 

SHITET DHE NDERROHET NAFTE KAMJO MANUAL VITI 2007 E SAPO TARGUAR SUPER GJENDJE ÇMIMI 4900 EEO I DISKUTUSHEM 

Shto te të preferuarat
2005' Audi A4

€5,500

2005' Audi A4

15 Shkurt 2024, Shkodër

Naftë 25000 km  Automatike  Gri 

SHITET DHE NDERROHET KAMJO AUTOMAT VITI 2005 ME DOGAN MOTORR 2,0 NAFTE TAPICERI LEKURE SUPER GJENDJE ÇMIMI 5500 ERO 

Shto te të preferuarat
2007' Volkswagen Passat

€4,700

2007' Volkswagen Passat

15 Shkurt 2024, Shkodër

Naftë 25000 km  Mekanike  Blu 

SHITET DHE NDERROHET KAMJO MANUALE VITI 2007. ME DOGAN TAPICERI BEZHE DISQE ALIMINI ME KLIMA ETJ ÇMIMI 5000 ERO 

Shto te të preferuarat
2001' Audi A2

€3,100

2001' Audi A2

14 Shkurt 2024, Shkodër

Naftë 20000 km  Mekanike  Gri 

SHITET DHE NDERROHET KAMJO MANUALE VITI 2001 MOTORR1.4. NAFTE ME LETRA SUPER GJENDJE ME KLIMA XHAMA ELEKTRIK ETJ ÇMIMI 3200 ERO 

Shto te të preferuarat
2007' Audi A4

€4,500

2007' Audi A4

14 Shkurt 2024, Shkodër

Naftë 20000 km  Mekanike  E zezë 

SHITET 1.9. NAFTE ME DOGAN MANUAL VITI 2007 NE SUPER GJENDJE ÇMIMI 4500 ERO 

Shto te të preferuarat
2009' Mercedes-Benz C 220

€6,300

2009' Mercedes-Benz C 220

29 Janar 2024, Shkodër

Naftë 200000 km  Automatike  Gri 

Benz C class, motorr 220 nafte. Kamjo automatike perfekte. Tapiceri perfekte si è re. Radio navigator me ekran. Sensor parkimi para dhe pas. Gjendje perfekte … 

Shto te të preferuarat
2011' Mercedes-Benz E 300

€11,000

2011' Mercedes-Benz E 300

26 Janar 2024, Shkodër

Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

Mercedes Benz E-Class 📂Viti:2011 📂Model Europian 📁Avangarde 📂Motorr 300 CDI Naftë V6 (Nuk E Kap Taksën E Luksit) 📂Kambio Automatike 7G E/S/M 📂Me 256 Mijë … 

Shto te të preferuarat
2017' Chevrolet Suburban 1500

€27,000

2017' Chevrolet Suburban 1500

17 Janar 2024, Shkodër

Benzinë 123000 km  Automatike  E zezë 

The car IA in Podgorica registration expired in January 2025 in mint condition , ceramic coating done recently one owner only highway miles Registration is … 

Shto te të preferuarat
2015' Nissan Micra

€5,300

2015' Nissan Micra

14 Janar 2024, Shkodër

Benzinë 100000 km  Mekanike  E bardhë 

Shitet Nissan Micra 1.2 benzin e 2015 Pershkrimi: - Viti 2015 - Kambio manuale - 101.000km origjinale, me te drejt kontrolli. - Motorr 1.2 benzin … 

Shto te të preferuarat
Support Ukraine