Gjeni Makinat 

Makinat në Shkodër

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2007' Mercedes-Benz CLS 320

  €8,500

  2007' Mercedes-Benz CLS 320

  17 Shtator 2019, Shkodër

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Shitet mercedez cls viti 2007 me dogane te pagume sensor pargingu kapanxhe sedilje me nxmeje para edhe mrapa dritat bi xenon perde elekrike navigator te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Mercedes-Benz E 320

  €7,500

  2006' Mercedes-Benz E 320

  16 Shtator 2019, Shkodër

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Shitet mercedez benz avangard viti 2006 kamio automatike dogane te pagume 4*4 kater matik ne gjendje shume te mire si xhenerike ashtu edhe motorrike sedilje ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Citroen C3

  €3,199

  2006' Citroen C3

  12 Shtator 2019, Shkodër

  Naftë 190000 km  Automatike  Gri 

  C3 automat viti 09 2006, motorr 1.4 nafte shume ekonomik, ne gjendje shume te mire, rrypin e motorrit plus kitin komplet e ka te nderruar ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Ford Kuga

  €14,000

  2009' Ford Kuga

  9 Shtator 2019, Shkodër

  1997 cc, Elektrik 153000 km  Mekanike  E zezë 

  Shes Makine Ford Kuga, (Suw) 153 000 Km, 1997 Kubik, Nafte, ne gjendje Perfekte.\\r\\n\\r\\nDetajet e Makinës.\\r\\nGPS, AUTO CD, MP3, PASSQYRA ELEKTRIKE, KOMANDIME TE GPS/RADIOS/CD NGA ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Volkswagen Tiguan

  €10,790

  2010' Volkswagen Tiguan

  4 Shtator 2019, Shkodër

  Naftë 200000 km  Automatike  E bardhë 

  Volkswagen Tiguan 2.0 Nafte. 4 Motion 02.04.2009 260.000km me liber sherbimesh. Sedilje me ngrohje,kompjuter bordi,ekran me touch,veteparkim,goma 100%,sensor parkimi. Dogana e paguar dhe letrat per ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2005' BMW 530

  €7,600

  2005' BMW 530

  3 Shtator 2019, Shkodër

  Naftë 200000 km  Automatike  E zezë 

  e60 530d 2005 M pack (look 2009) opsione ekstra i diskutueshem +355699743073 

  Shto te të preferuarat

 • 1999' Peugeot 206

  €1,000

  1999' Peugeot 206

  1 Shtator 2019, Shkodër

  1900 cc, Naftë 111 km  Mekanike  Gri 

  Shitet peugeot 206 shum ekonomike ne gjendje shum te mir motorrike edhe xhenerike nafte 1.9 manual me letra deri ne funde te vitit shitet per ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Mercedes-Benz E 220

  €3,700

  2003' Mercedes-Benz E 220

  28 Gusht 2019, Shkodër

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Shitet e class 211cdi ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike nuk ka nevoje per asnje sherbim Letrat e prera deri ne janar 2020 ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €4,980

  2006' Volkswagen Golf Plus

  25 Gusht 2019, Shkodër

  Naftë 190000 km  Automatike  

  sapo ardhur nga Gjermania shitet Golfi plus 1.9 Naft Automatik disqe Amuminu goma 90 % shumm i paster kambjo motorri dhe cdo gje perfekt gati ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2006' Volkswagen Golf Plus

  €5,200

  2006' Volkswagen Golf Plus

  23 Gusht 2019, Shkodër

  Naftë 190000 km  Automatike  

  sapo ardhur nga Gjermania shitet Golfi plus 1.9 Naft Automatik disqe Amuminu goma 90 % shumm i paster kambjo motorri dhe cdo gje perfekt gati ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj