Lezhë, po shkonte në punë me biçikletë, roja e natës në gjendje të rëndë

3 vjet, 8 muaj më parë - 9 Janar 2019, a2news
Illustration
Illustration
Një furgon ka përplasur në afërsi të Lezhës një person i cili po i drejtohej punës me biçikletë. Mësohet se personi ndodhet në gjendje të rëndë, dhe është transportuar me urgjencë për në spital.

Personi i aksidentuar, me inicialet P.K. nga Fushë Miloti, po i drejtohej biznesit privat ku punonte si roje nate.

Dyshohet se shkak mund të jetë bërë parakalimi i gabuar i furgonit, edhe pse Policia ende po punon për zbardhjen e shkaqeve.

Support Ukraine