Përplasen dy mjete tek ‘Shkëmbi i Kavajës’, njëra përmbyset në rrugë, një i plagosur

1 vit, 11 muaj më parë - 9 Shtator 2020, Gazeta Shqiptare
Përplasen dy mjete tek ‘Shkëmbi i Kavajës’, njëra përmbyset në rrugë, një i plagosur
Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme tek “Shkëmbi i Kavajës”, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Gazetari Kelment Baci raporton se dy mjete me targa të Kosovës një Skoda me targa 07- 403 DN dhe një “Volksëagen” me targa 01-499 LA janë përplasur me njëra-tjetrën. Njëra prej tyre ka përfunduar përmbys në rrugë.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Support Ukraine