Gjeni Makinat 

Skoda

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2008' Skoda Fabia

  €3,000

  2008' Skoda Fabia

  10 Nëntor 2019, Tiranë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 10000 km  Mekanike  

  SKODA - FABIA - benzin gaz viti prodhimit 2007 - ngjyr e kalter - kondiciones - cd player- usb - kamjo manual - xhamat plus ... 

  Shto te të preferuarat

 • €3,700

  2008' Skoda Fabia

  20 Tetor 2019, Fier

  Benzinë 170000 km  Mekanike  

  Skoda Fabia Motorr 1.4Benzin Viti 2008 Kondicioner Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike si dhe shume e paster.Cmimi i Duskutueshem.Mundesi Nderrimi 

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Skoda Fabia

  €4,500

  2008' Skoda Fabia

  19 Tetor 2019, Fier

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 170000 km  Automatike  E gjelbër 

  Skoda Fabia Motorr 1.6 Benzin/Gaz Viti 2009 Automatike Kondicioner Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike si dhe shume e paster.Cmimi i ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Skoda Yeti

  €7,700

  2010' Skoda Yeti

  11 Tetor 2019, Tiranë

  1200 cc, Benzinë 100000 km  Automatike  E zezë 

  Shitet Skoda Yeti 1.2 benzine, prodhim I vitit 2010, e sherbime te kryera rregullisht, goma, bateri te reja nga korriku 2019, ne gjendje shume te ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Skoda Yeti

  €5,300

  2010' Skoda Yeti

  4 Tetor 2019, Fier

  Benzinë 190000 km  Mekanike  E bardhë 

  Skoda Yeti 1.2 Benzine,mund ta kontrolloni ku te doni ne gjendje perfekte nga ana motorike Xhenerike dhe vizuale Mundesi Nderrimi. 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Skoda Octavia

  €5,700

  2009' Skoda Octavia

  3 Tetor 2019, Tiranë

  131 cc, Benzinë 117500 km  Mekanike  Gri metalik 

  Shitet Skoda Octavia versioni 2009 1.4 Benzin me 117500 km (orgjinale) kamio manuale ,dokumentat deri ne 2020 gjendja e makines shume e mire si motorrike ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Skoda Fabia

  €1,900

  2002' Skoda Fabia

  2 Tetor 2019, Elbasan

  Naftë 200000 km  Mekanike  

  Makina ka 1-vit e perdorur ne shqiperi ardhur nga zvicra. sensor parkimi mbrapa 

  Shto te të preferuarat

 • 2009' Skoda Superb

  €9,800

  2009' Skoda Superb

  7 Shtator 2019, Elbasan

  Naftë 190000 km  Automatike  

  Skoda Superb Automatike 2.0 Nafte 2009 (PRESIDENT LINE) Nr Cel:+355693057086 Makina Posedon Keto Opsione: ->Sendilje Me Ngrohje ->Sendilje Lekure Comfort Line Me Fryrje Cfryeje Me ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2010' Skoda Yeti

  €4,700

  2010' Skoda Yeti

  7 Shtator 2019, Elbasan

  Benzinë 150000 km  Mekanike  E bardhë 

  OKAZION Skoda Yetti 2010 1.2 Benzine Kamio Manuale Cmimi:4700 Euro Nr cel&Whatsap:+355693947627 Makina Posedon Keto Opsione: ->Xhama Elektrike ->Pasqyra Antiverbuese ->Hapje Mbyllje Qendrore Me Pult ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2007' Skoda Roomster

  €4,300

  2007' Skoda Roomster

  25 Gusht 2019, Durrës

  Naftë 200000 km  Mekanike  E kuqe 

  Shitet vetura Skoda Roomster e vitit 2007 me motorr 1.9 TDI (te kuqe gjitha) full opsional e sapo ardhur nga Gjermania me dogane te paguar ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj