Përplasen 3 automjete në Tiranë, një person i plagosur

2 vjet, 7 muaj më parë - 23 Shkurt 2021, opinion
Illustration
Illustration
Një aksident është shënuar pasditen e sotme në kryeqytet.

Sipas informacioneve të para bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Dervish Hima”, ku janë përfshirë në aksident automobilistik 3 mjete.

Si pasojë e përplasjes është lënduar pasagjeri i njërit prej mjeteve, i identifikuar me iniciale S.V., i cili ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve për të marrë ndihmën e parë.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Support Ukraine