Ngjarja e rëndë në Durrës, gjendet një makinë e djegur në hyrje të Rrogozhinës

4 vjet, 1 muaj më parë - 5 Mars 2020, Gazeta Shqiptare
Ngjarja e rëndë në Durrës, gjendet një makinë e djegur në hyrje të Rrogozhinës
Pak minuta pas vrasjen së dyshiftë që ndodhi në lagjen 14, në Durrës, policia ka gjetur një makinë të djegur, që dyshohet se është përdorur nga autorët e krimit.

Bëhet me dije se, ngjarja ka ndodhur vetëm pak minuta më parë, ndërsa mjeti i djegur tip "Benz", targa te vjedhura, është gjetur në hyrje të qytetit të Rrogozhinës.

Siç dhe raportohet, makina është lënë në anë të rrugës kryesore dhe i është vënë flaka. Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes, si dhe shërbimet zjarrfikës, duke bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Support Ukraine