Moti i keq sjell problemet e para, rrëshqitje dherash në rrugë

4 vjet, 8 muaj më parë - 18 Janar 2018, Gazeta Shqiptare
Moti i keq sjell problemet e para, rrëshqitje dherash në rrugë
Moti i keq në vend ka sjellë dhe problemet e para. Në aksin rrugor Librazhd – Përrenjas ka patur rënie inertesh.

Aktualisht lëvizja e mjeteve është me një sens lëvizje. Shërbimet e policisë rrugore dhe të Emergjencave civile po punojnë për heqjen e inerteve.

Policia rrugore po ashtu apelon për kujdes, ndërsa situata në orët në vijim do të përkeqësohet pasi reshje të shumta shi dhe dëbore priten në vend.

Support Ukraine