Moti i keq/ Bllokohet segmenti rrugor në Qafë –Thanë, rëndohet trafiku

3 vjet më parë - 15 Shkurt 2021, opinion
Moti i keq/ Bllokohet segmenti rrugor në Qafë –Thanë, rëndohet trafiku
Moti i keq ka bllokuar segmentin rrugor në Qafë –Thanë, ndërsa dhjetëra qytetarë kanë mbetur të bllokuar.

Bëhet me dije se rrëshqitja e një autobusi dhe një kamioni ka sjellë trafik ne këtë zonë ku me tepër se 2 orë asnjë makinë nuk ka  mundur të lëvizë.

Trafiku i mjeteve e bën të pamundur ndërhyrjen me mjete borëpastruese.

Support Ukraine