Makina del nga rruga dhe kthehet përmbys, nxirren nga mjeti shoferi dhe pasagjeri

4 muaj, 2 javë më parë - 6 Dhjetor 2023, opinion
Makina del nga rruga dhe kthehet përmbys, nxirren nga mjeti shoferi dhe pasagjeri
Një aksident i rëndë është regjistruar në orët e para të mëngjesit të sotëm afër Qendrës Lira, në qytetin e Beratit.

Një automjet tip “Ford” ka dalë nga rruga për shkak të lagështisë dhe është kthyer përmbys. 

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar policia dhe zjarrfikësja, që kanë bërë të mundur nxjerrjen nga makina të shoferit dhe pasagjerit që ndodhej në makinë. 

Për  fat të mirë  nuk pati dëme në njerëz, por vetëm dëme materiale. 

Support Ukraine