Makina del nga rruga dhe hyn në oborrin e gjykatës, përplas punonjësin e sigurimit

4 muaj më parë - 2 Gusht 2022, opinion
Makina del nga rruga dhe hyn në oborrin e gjykatës, përplas punonjësin e sigurimit
KronikëMakina del nga rruga dhe hyn në oborrin e gjykatës, përplas punonjësin e sigurimit

Makina tip “BMW”  ka dëmtuar shtetasin G.D, punonjës i shërbimit të sigurisë private që ishte në shërbim pranë Gjykatës si dhe dëme materiale.

Drejtuesi i mjetit pas marrjes së ndihmës mjekësore do të shoqërohet në Komisariat për veprime të mëtejshme. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Support Ukraine