Makina bie në lumë, momenti kur shpëtohet çifti në Fier

4 vjet, 1 muaj më parë - 5 Gusht 2019, Gazeta Shqiptare
Makina bie në lumë, momenti kur shpëtohet çifti në Fier
Një aksident ka ndodhur në qendër të Fierit, por fatmirësisht pa viktima. Mësohet se një makinë pasi ka humbur kontrollin ka përfunduar në lumin Gjanicë.

Një aksident ka ndodhur në qendër të Fierit, por fatmirësisht pa viktima. Mësohet se një makinë pasi ka humbur kontrollin ka përfunduar në lumin Gjanicë.

Drejtuesi i mjetit teksa ka dashur të parkojë në një nga kantjeret e firmës që po punon për rehabilitimin e Gjanicës, ka rrëshqitur në një shkallë betoni dhe më pas ka përfunduar në lumë.
Brenda mjetit ndodhej një çift bashkëshortesh të moshuar, të cilët nuk u lënduan. Në videon e mësipërme mund të shikoni momentin kur dy të bashkëshortët nxirren nga automjeti.

Support Ukraine