Ishte e parkuar/ Përfshihet nga flakët “Mercedesi” në Vlorë, dyshimet e para

2 vjet më parë - 23 Shkurt 2022, Gazeta Shqiptare
Ishte e parkuar/ Përfshihet nga flakët “Mercedesi” në Vlorë, dyshimet e para
Është përfshirë nga flakët një makinë në lagjen “Kushtrimi” në Vlorë. Policia thotë, se makina tip “Mercedes”, në pronësi të L. M., ishte e parkuar kur mori flakë në pjesën e përparme.

Paraprakisht dyshohet se zjarri është shkaktuar si pasojë e një defekti në mjet. Ndërkohë grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Njoftimi i Policisë:

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 22.02.2022, rreth orës 03:40, në lagjen “Kushtrimi “, ka marrë flakë dhe është djegur në pjesën e përparme automjeti tip “Mercedes”, në pronësi të shtetasit L. M., i cili ishte i parkuar.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Support Ukraine