I plasi goma teksa po punonte, zbardhen detajet, kush është i riu që humbi jetën në Tiranë (Emri)

3 vjet, 11 muaj më parë - 6 Mars 2020, Gazeta Shqiptare
I plasi goma teksa po punonte, zbardhen detajet, kush është i riu që humbi jetën në Tiranë (Emri)
Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që ndodhi vetëm pak minuta më parë në Tiranë, ku një 28-vjeçar humbi jetën pasi i plasi goma teksa po punonte.

Raportohet se punëtori i gomisterisë, Fatjon Lleshi në momentin kur ka ndodhur incidenti ka qënë duke punuar me një gomë të mjeteve të tonazhit të rëndë, e cila ka plasur.

Si pasojë e presionit të ajrit 28-vjecari ka marrë dëmtime të rënda dhe pavarësisht se është transportuar në spital nuk ka mundur dot të mbijetojë.

E rëndë në Tiranë/ Plas goma në gomisteri, humb jetën 28-vjeçari

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur paraditen e sotme në Tiranë, ku një 28-vjeçar ka humbur jetën, pasi aksidentalisht në gomisterin ku punonte ka plasur një gomë. 

Viktimë ka mbetur shtetasi me iniciale F.Ll, I cili ndërroi jetë gjatë dërgimit për në spital.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijon puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes

Support Ukraine