Furgoni del nga rruga, 1 i vdekur e 3 të plagosur në Gramsh

2 vjet, 2 muaj më parë - 15 Maj 2020, Gazeta Shqiptare
Illustration
Illustration
Një furgon ka dalë nga rruga në fshatin Poroçan, pikerisht ne vendin e quajtur Toskollare, teksa nga sa mësohet një person ka mbetur i vdekur dhe tre të plagosur.

Mësohet se Policia së bashku me ambulancën janë nisur drejt vendit të ngjarjes, ndërsa ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti.

Nga sa mesohet viktima eshte nje 32-vjeçar me inicialet E.Ll.

Support Ukraine