Aksident me një viktimë dhe dy të plagosur në Gramsh

1 vit, 3 muaj më parë - 26 Dhjetor 2022, opinion
Aksident me një viktimë dhe dy të plagosur në Gramsh
Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Meshan të Gramshit. Një automjet ka dalë nga rruga dhe si pasojë ka humbur jetën një 65-vjeçar.

Sipas News 24, viktima është identifikuar si shtetasi Hekuran Përfundi ndërsa janë plagosur nipi dhe mbesa e tij 7 dhe  9 vjeçe. Dy të miturit raportohet se janë jashtë rrezikut për jetën

Dyshohet se 65-vjeçari ka pësuar arrest kardiak.

Support Ukraine