Aksident pranë RTSH, makina përplaset me bordurën dhe hekurat anësorë

2 vjet, 3 muaj më parë - 31 Dhjetor 2021, opinion
Aksident pranë RTSH, makina përplaset me bordurën dhe hekurat anësorë
Një aksident është regjistruar ditën e sotme në kryeqytet. Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë RTSH.

Siç shihet edhe në fotot e siguruara nga LSA, një automjet tip Volkswagen Passat”, ka dalë nga rruga, duke u përplasur më pas me bordurën anësore dhe duke shkatërruar gardhin metalik dhe shtyllën e tabelave të rrugëve.

Nuk dihet ende nëse ka pasur persona të lënduar, ndërsa policia nuk ka njoftim zyrtar mbi aksidentin.

Support Ukraine