Aksident në zonën e Bllokut, makina përfundon brenda në bulmetore

3 vjet, 10 muaj më parë - 15 Prill 2020, Gazeta Shqiptare
Aksident në zonën e Bllokut, makina përfundon brenda në bulmetore
Nje aksident ka ndodhur pak momente me pare ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.

Nje aksident ka ndodhur pak momente me pare ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.

Nje automjet ka perfunduar brenda ne dyqanin e bulmetit. Nje automjet Benz eshte perplasur me shpejtesi me nje mjet tjeter dhe ka devijuar nga rruga. Ngjarja ndodhi tek kryeqezimi i ish-bar Mjelma. 

Support Ukraine