Aksident i rëndë në Korçë, humbin jetën 2 gra dhe një fëmijë

1 Korrik 2019 - Gazeta Shqiptare

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Korçë-Kapshticë.

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën Korçë-Kapshticë.

Bëhet me dije se nga aksidenti kanë mbetur 3 të vdekur. Burimet bëjnë me dije se kanë humbur jetën 2 gra dhe një fëmijë.