Aksidenti në Korçë/ Zbardhen detaje të reja: I plagosur vetëm shoferi

1 Qershor 2020 - Gazeta Shqiptare

Aksidenti në Korçë/ Zbardhen detaje të reja: I plagosur vetëm shoferi

Detaje të reja janë zbarhdur nga aksidenti I ndodhur pasditene sotme në Korçë.

Siç duket dhe në video automjeti Rav4 ka tejkaluar rrethimin e oborrit të lokalit dhe ka hyrë në magazinën e një shtëpie ngjitur lokalit.

Ndërkohë automjetit tjetër i cili ka devijtuar drejtimin e të parit ka mbetur në mes të rrugës me pjesën e përparme të shkatërruar.

Nga aksidenti mbeti i plagosur vetëm shoferi i automjetit.