Gjeni Makinat 

Makinat në Korçë

Bëni dhe modeloni

Viti

Çmimi

E dhëna hyrëse nuk është një numër!
E dhëna hyrëse nuk është një numër!

Transmision

Vendndodhje

Kërkoni
 • 2010' Opel Insignia

  €5,500

  2010' Opel Insignia

  27 Mars 2020, Korçë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Mekanike  E zezë 

  ME NDERRIM KA CMIM TJETER 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Opel Zafira

  €2,299

  2004' Opel Zafira

  27 Mars 2020, Korçë

  Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

  okazion shitet opel zafira viti 2004 Motorr 2.0 me zinxhir shume ekonomik me letra te paguara per nje vit me goma te reja te sapo ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2004' Mercedes-Benz C 220

  €5,300

  2004' Mercedes-Benz C 220

  22 Mars 2020, Korçë

  Naftë 20000 km  Mekanike  

  PER ME SHUM INFORMACION NA 0692244609 ÇEMIMI 5300€ I DISKUTUAR VETEM NE MOMENTIN KUR TE SHIKONI MAKINEN. 

  Shto te të preferuarat

 • 2003' Audi A6

  €3,900

  2003' Audi A6

  18 Shkurt 2020, Korçë

  Naftë 25000 km  Mekanike  

  Mjeti eshte ne gjendje perfekte motorin 1.9 nafte shume ekonomik dhe i shpejte.Eshte me klima servisi periodik eshte i sapo bere gomat 95% te reja. 

  Shto te të preferuarat

 • 1994' Mercedes-Benz 250

  €2,700

  1994' Mercedes-Benz 250

  7 Shkurt 2020, Korçë

  2500 cc, Naftë 212000 km  Mekanike  Gri 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2005' Mercedes-Benz C 180

  €5,900

  2005' Mercedes-Benz C 180

  4 Shkurt 2020, Korçë

  LPG (gaz i lëngëzuar i naftës) 190000 km  Automatike  

  Ne gjendje shume te mire. Avangard me kambio atomatike. E sapoardhur nga Gjermania. Gazi i sapo vene, para rreth nje muaji. E gatshme per cdo ... 

  Shto te të preferuarat

 • 2001' Opel Vectra

  €3,100

  2001' Opel Vectra

  1 Shkurt 2020, Korçë

  Naftë 200000 km  Mekanike  E zezë 

   

  Shto te të preferuarat

 • 2008' Audi A6

  €7,500

  2008' Audi A6

  1 Shkurt 2020, Korçë

  Naftë 170000 km  Mekanike  

  Mundesi blerje me keste. 

  Shto te të preferuarat

 • €7,500

  2006' Mercedes-Benz R 320

  27 Janar 2020, Korçë

  Naftë 200000 km  Automatike  

  Nr i kontaktit 0683741398 

  Shto te të preferuarat

 • 2002' Opel Combo

  €2,500

  2002' Opel Combo

  23 Janar 2020, Korçë

  Naftë 200000 km  Mekanike  E kuqe 

  Makina eshte ne gjendje shum te mire pune. Vaj filtra te ndruara ne kohen e duhur sipas kilometrave. Me dokumenta te regullta deri ne dhjetor ... 

  Shto te të preferuarat

Shiteni Makinën Tuaj