Cars in Korce

2013' Volkswagen Golf TDI BlueTech

Negotiable

2013' Volkswagen Golf TDI BlueTech

2 December 2022, Korce

171000 km  Automatic  

 

Bookmark This
2012' Mercedes-Benz ML 350

€19,999

2012' Mercedes-Benz ML 350

26 November 2022, Korce

Diesel 180000 km  Automatic  Black 

Shitet Ml350 2012 180mijkm 2 pronar te gjitha sherbimet e bera te mercedesi.List e plot sherbimesh qe nga 0km deri 180mij km 

Bookmark This
2005' Toyota Avensis

€3,800

2005' Toyota Avensis

17 November 2022, Korce

Petrol 15000 km  Manual  Blue 

Shitet Toyota Avensis 2.0 benzine.Makina eshte ne gjendje perfekte nuk ka nevoje per asnje sherbim .Cdo gje i eshte bere ne kohe dhe me pjese … 

Bookmark This
2013' Mercedes-Benz GLK 250

€16,200

2013' Mercedes-Benz GLK 250

7 November 2022, Korce

Diesel 190000 km  Automatic  White 

OKAZION 

Bookmark This
2008' Mercedes-Benz C 200

€7,500

2008' Mercedes-Benz C 200

7 November 2022, Korce

Petrol 190000 km  Automatic  Black 

-importuar tetor 2022 

Bookmark This
2008' BMW 530

€7,500

2008' BMW 530

23 October 2022, Korce

Diesel 200000 km  Automatic  Grey 

OKAZION BMW 530D XDRIVE 4X4 FACELIFT VITI 2008 

Bookmark This
2009' Suzuki Grand Vitara

€7,000

2009' Suzuki Grand Vitara

23 October 2022, Korce

Diesel 20000 km  Manual  White 

SUZUKI GRAND VITARA 2009 1.9 NAFTE MANUALE 

Bookmark This
2007' Mercedes-Benz S 550

€11,700

2007' Mercedes-Benz S 550

16 October 2022, Korce

LPG 200000 km  Automatic  Black 

Mercedes Benz S 550 Benzine/Gaz, Lungo, Viti 2008, Designo, 388PS, Kambio Automat 7G, 

Bookmark This
2000' Volkswagen Passat

€180,000

2000' Volkswagen Passat

6 October 2022, Korce

Diesel 250000 km  Manual  Blue 

Makina eshte ne gjendje te mire pune dhe e arsyeshme per cemimin.Letrat der ne dhjetor. 

Bookmark This
2016' Toyota Tundra CrewMax

€16,520

2016' Toyota Tundra CrewMax

28 September 2022, Korce

5733 cc, Petrol 38027 km  Automatic  Black metallic 

Clean, smooth run 2016 Toyota Tundra 5.7L V8. No accident recorded, original paint, low mileage, no scratches, no engine problem, this is a buy and … 

Bookmark This
Support Ukraine