EMRAT/ Aksident në Gramsh, plagosen babë e bir

7 muaj, 3 javë më parë - 10 Korrik 2023, opinion
EMRAT/ Aksident në Gramsh, plagosen babë e bir
Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Grmashit.

Mësihet se në aksident janë përfshirë dy makina. Si pasojë e përplasjes së fotë kanë mbetur të plagosur 47 vjeçari Artan Llapushi dhe djali i tij, Orgito Llapushi , 15 vjeç.

Të dy të dëmtuarit pasi kanë marrë ndihmën e parë në spitalin e Gramshit kanë nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranë. Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes, për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Aksident në aksin Shkodër-Koplik/Motori përplaset më autobusin, 2 të plagosur

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Shkodër–Koplik, në Shtoj të Ri.

Paraprakisht mësohet se dy persona të cilët udhëtonin me një motor, janë përplasur me një autobus.

Si pasojë e aksidentit kanë mbetur të plagosur dy persona, të cilët janë transportuar në spitalin rajonal të Shkodrës, në gjendje të rëndë për jetën.

Support Ukraine