Dy aksidente, humb jetën 42-vjeçari

3 vjet, 9 muaj më parë - 26 Qershor 2019, opinion
Illustration
Illustration
Një tjetër aksident me vdekje. Gjatë natës në fshatin Senes, të Divjakës 42-vjeçari B.M duke drejtuar një mjet bujqësor zetor, ka humbur kontrollin dhe është rrëzuar në kanalin anësor të rrugës.

Përplasja ka qenë e fortë e për pasojë ka ndërruar jetë.

Ndërkohë në aksin rrugor Levan-Tepelenë, në vendin e quajtur "Kryqëzimi i Corrushit" 39-vjeçari B.M, banues në Pukë, duke drejtuar automjetin tip "BMV" ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë janë dëmtuar pasagjerët në mjet, shtetasit: A.Sh, 18 vjeç, banues në Tiranë; I.B, 29 vjeç, banues në Kuçovë dhe P.S, 22 vjeç, banues në Fushë-Arrëz, të cilët ndodhen në Spitalin Rajonal Fier nën kujdesin e mjekëve.

Aksident me vdekje në Tiranë

Aksident me vdekje në Tiranë. Sipas policisë së kryeqytetit, një 32-vjeçar ka rënë në pranga.

Pas mesnate, rreth orës 01.00 në bulevardin “Blu” në Kamëz, duke drejtuar mjetin tip “Volkswagen” ai ka aksidentuar këmbësoren, 53-vjeçaren L.L.

Si pasojë e plagëve të marra gruaja ndërruar jetë në spital.

Drejtuesi i mjetit pas aksidentit është larguar, por është identifikuar me anë të kamerave të sigurisë përreth vendit të ngjarjes, i cili më pas është paraqitur vetë në ambientet e Komisariatit të Policisë Rrugore.

Ndaj tij rëndonjnë akuzat: “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Largimi nga vendi i aksidentit”

Support Ukraine