Aksidenti me 3 viktima në Rrogozhinë, arrestohet një nga shoferët

3 vjet, 1 muaj më parë - 9 Mars 2021, opinion
Aksidenti me 3 viktima në Rrogozhinë, arrestohet një nga shoferët
Është vënë në pranga 37-vjeçari, i cili drejtonte një nga 3 mjetet që u përfshinë në aksidentin e rëndë të ndodhur ditën e djeshme në Rrogozhinë , me pasojë vdekjen e tre personave.

Policia bën me dije se është arrestuar Endri Lila. Aksidenti pati pasoja të rënda, pasi humbën jetën dy shoferët e mjeteve të tjera, si një një pasagjere. Viktimat janë Tonin Mëhilli 59 vjeç, oficer policie ne burgun e Peqinit dhe çifti i bashkëshortëve Bajram dhe Merushe Koni.

Si pasojë e aksidentit është plagosur dhe një fëmijë 10 vjeç që ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Support Ukraine